Projekt systemu

cyrkiel1

Projekty wykonywane są najczęściej dla ogrodów i innych terenów zieleni, w związku z czym poniższe informacje dotyczą tego typu obiektów.
Jeśli masz inny obiekt do nawodnienia prosimy o kontakt pod nr tel. 601 324 854 lub na adres e-mail: biuro@stone-art.pl

W celu zamówienia projektu systemu nawadniającego prosimy wypełnić formularz oraz dołączyć plan obiektu. Jeśli plan obiektu nie zawiera wymiarów konieczne jest uprzednie naniesienie wymiaru umożliwiającego wyskalowanie rysunku. Na planie prosimy zaznaczyć miejsce przyłącza wodnego oraz preferowaną lokalizację sterownika i czujnika opadu deszczu. Oprócz planu można dołączyć inne załączniki, np. krzywą przepływu pompy.

W polu "Dane do projektu" prosimy wpisać rodzaj zasilania wodnego (wodociąg / pompa) oraz parametry źródła wody do nawodnień, tj. ciśnienie i przepływ. Jak określić te parametry dowiesz się z z poradników, które zamieszczamy poniżej. Można tu podać również inne istotne informacje, które należy uwzględnić przy wykonywaniu projektu.

Przed złożeniem zamówienia prosimy zapoznać się z ogólnymi zasadami wykonywania projektów, z których dowiesz się co zawiera i ile kosztuje projekt. (plik do pobrania poniżej)

owu

Dla klientów zdecydowanych na późniejszy zakup systemu wg specyfikacji projektowej, projekt wykonywany jest bezpłatnie. Pobieramy jedynie kaucję, zwracaną w formie rabatu przy zakupie materiałów.
Poniżej zamieszczamy broszurę z pomocnymi informacjami jak przygotować wszelkie niezbędne dane potrzebne do wykonania projektu systemu nawodnienia.

 

Jak przygotować dane do projektu (pobierz plik) pdfPrzygotowane przez Państwa dane wraz z rysunkami/szkicami terenu do nawodnienia prosimy przesłać na adres:
projekty@stone-art.pl
Przykładowe projekty

mini1 mini5 mini9 mini1212

Udostępnij:
Zraszacz HUNTER PGP 04 3010002 Bestseller
301/0002
Dysza MP rotator 2000 90210Dysza MP rotator 2000 90210  tabela Bestseller
30100328
Sterownik HUNTER NA KRAN BTT 201 BLUETOOTH Bestseller
30115603
30000512 Bestseller
30000512
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt:
sklep@stone-art.pl
Kup stacjonarnie w sklepie