Oferta dla profesjonalistów

Udostępnij:

Projekt nawadniania dla profesjonalisty
Oferta skierowana jest do architektów krajobrazu oraz instalatorów systemów nawadniających potrzebujących wsparcia w doborze i rozmieszczeniu elementów i systemu nawadniającego u klientów.

Szukasz porady w doborze elementów systemu nawadniającego do ogrodu przydomowego, klombu, trawnika, boiska? Nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Rzetelnie, i w oparciu o kompetencje sprawdzonych fachowców, przygotowany projekt nawadniania sprawimy, że poczujesz się jeszcze pewniej podczas wykonywania prac instalacyjnych u swoich klientów. Nasi specjaliści na podstawie parametrów źródła wody, ukształtowania terenu oraz projektu działki lub przestrzeni komercyjnej dobiorą najkorzystniejszy zestaw elementów systemu nawadniania. Będziemy z Tobą ściśle współpracować, by dobrać jak najkorzystniejszy zestaw dla Twojego klienta.

Sprawdź naszą ofertę i zamów projekt

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy tu, by pomóc. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 601-324-854 lub mailowego projekty@stone-art.pl

zd1oferta


Koncepcyjny projekt nawadniania
Koncepcyjny projekt nawadniania to instrukcja montażu, gdy nie potrzebna jest pełna dokumentacja projektowa. To rzeczowe opracowanie, umożliwiające założenie na jego podstawie kompletnego systemu nawadniania krok po kroku. Sprawdzi się również do bardziej skomplikowanych przestrzeni takich jak nawadnianie osiedla domków jednorodzinnych budowanych przez dewelopera, dachów zielonych, szklarni przydomowych czy na tereny komercyjne.
Projekt koncepcyjny systemu nawadniania zwykle zamawiany jest na bieżące realizacje, a jego przygotowanie jest szybsze.

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a ich cena jest zdecydowanie korzystniejsza niż projektów wymagających pełnej dokumentacji do przetargu.

Zamawiając u nas projekt możesz liczyć na specjalne warunki zakupów. Pomożemy dobrać każdy z elementów systemu nawadniania takie jak sterowniki, elektrozawory, skrzynki, zraszacze, linie kroplujące, dysze i rury.

Aby przygotować się do rozmowy o systemie nawodnień i projekcie koncepcyjnym należy mieć plan przestrzeni, informacje o źródle wody, wydatku oraz jej ciśnieniu. W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.


cyrkielv2


Wygrałeś przetarg na nawadnianie?

Przygotujemy dla Ciebie pełny projekt systemu nawodnień w programie typu CAD razem z pełną dokumentacją projektowo- przetargową. Według naszego projektu każdy element systemu nawodnień trafi na swoje miejsce, a zleceniodawca będzie zadowolony ze współpracy z Tobą.


Potrzebujesz projektu wykonawczego?
Realizujesz system nawodnień w ogrodzie przydomowym, przestrzeni komercyjnej, przy apartamentowcach, terenach firm, obiektach sportowych i rekreacyjnych? Przygotujemy dla Ciebie dokumentację projektu wykonawczego systemu nawodnień, która może posłużyć jako część większego opracowania projektowego. Każdy z projektów przygotowywany jest indywidualnie i w zależności od potrzeb Twoich i Twoich klientów.


workflow


Zapraszamy do współpracy zespół MAK stone-art.pl


Napisz do nas:

projekty@stone-art.pl


lub zadzwoń:

601 324 854
30000512 Bestseller
30000512
30000510 Bestseller
30000510
Dysza MP rotator 1000 90210Dysza MP rotator 1000 90210  tabela Bestseller
30100326
Dysza MP rotator 3000 90210Dysza MP rotator 3000 90210  tabela Bestseller
30100330
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Szybki kontakt:
sklep@stone-art.pl
Kup stacjonarnie w sklepie